سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم؟

ما یک گروه فعال در زمینه آروماتراپی با نام لاوندور هستیم که علاوه بر ترویج دانش آروماتراپی، محصولات آروماترپی را در فروشگاه آنلاین خودمان به آدرس https://lavendor.ir ارائه می دهیم. اگر علاقه مندید بیشتر درباره ما بدانید صفحه داستان ما را مشاهده نمایید.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

شماره موبایل شما به عنوان نام کاربری جهت لاگین شدن در سایت ذخیره می شود. همچنین نام و نام خانوادگی و آدرسی که هنگام ثبت سفارش وارد می کنید به عنوان اطلاعات پیش فرض شما به مدت نامحدود ذخیره و در سفارشات بعدی استفاده می شود. همچنین یک نسخه از این اطلاعات در سیستم حسابداری که برای ثبت سفارش و تولید فاکتور استفاده می شود ذخیره می گردد.

ما اطلاعات شخصی کاربران را در مشخصات کاربر آنها ذخیره می‌کنیم و همه کاربران در هر زمان می‌توانند اطلاعات شخصی خود را از بخش حساب کاربری ببینند و ویرایش کنند. مدیران وب سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

دیدگاه‌ها

هنگامی که کاربران نظرات خود را در سایت می‌نویسند، این نظرات ذخیره می شود و پس از تایید مدیر سایت به نام نویسنده آن منتشر می شود.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

اطلاعات کاربران از جمله مشخصات کاربر و آمار خرید و سفارشات توسط لاوندور حفظ و حراست شده و با هیچ منبع خارجی به اشتراک گذاشته نمی شود.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده اید، می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی نگه داری شده که در مورد شما را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم. برای اسن منظور می توانید به درخواست خود را به info@lavendor.ir ارسال نمایید.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.