درباره ما

درباره گروه لاوندور

گروه لاوندور به عنوان تخصصی ترین گروه رایحه درمانی متشکل از جمعی از پژوهشگران دانشگاهی می باشند که با شناخت علمی و آگاهی از تجارب دنیا در مورد روغن های اسانسی و خواص آن دست به تولید محصولات جدید و متنوعی کرده اند. این محصولات که بالغ بر ۴۰ نوع می باشند در قالب روغن های خالص، اسانس های خالص ارگانیک، روغن های ترکیبی ( رومکیس )، روغن های غنی شده با اسانس (رنسانس) و ترکیب های ویژه اسانس (آرومکیس) تولید و عرضه می شوند.

محصولات تحت نام رنسانس و آرومیکس که برای اولین بار توسط گروه لاوندور تولید شده اند، حاوی روغن های خالص و اسانس های ارگانیک می باشند که با نسبت های دقیق و برپایه علمی با هم ترکیب شده اند تا یک یا چند خاصیت ویژه را ایجاد نمایند. از این رو محصولات گروه لاوندور با سایر روغن ها و اسانس های موجود در بازار تفاوت دارد.

گروه لاوندور با ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان و ایجاد امکان تولید محصولات سفارشی، سعی در ارتقای کیفیت محصولات و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود دارد.

هدف گروه لاوندور توسعه فرهنگ استفاده از تولیدات ارگانیک بجای محصولات شیمیایی و همچنین ارائه محصولات کاملا کاربردی در زمینه رایحه درمانی بر پایه نتایج علمی و عملی ثبت شده در دنیا می باشد. معرفی و ترویج رایحه درمانی، توسعه محصولات و کسب بازارهای منطقه ای و بین المللی از چشم انداز های گروه لاوندور می باشند.