ورکشاپ تخصصی پوست چرب با متد نچرال بیوتی

نچرال بیوتی

ویژه بیوتی تراپ هایی که می خواهند متمایز باشند و با استفاده از محصولات و روشی منحصر به فرد در قلب و ذهن کلاینت ها ماندگار شوند.

نه به مواد شیمیایی

با توجه به آگاهی های مردم به مضرات مواد شیمیایی، تمایل به استفاده از مواد طبیعی در بحث مراقبت از پوست در دنیای مدرن بسیار در حال افزایش است به طوریکه که  برندهای شناخته شده ای مانند مری کور، تگودر، دیور و لورئال و… محصولات ویژه ای با اسنشال اویل ها و مواد طبیعی تولید می کنند که گران تر و مخصوص افرادی است که داشتن پوستی سالم و شاداب از اولویت هایشان است.

سبکی متفاوت

نچرال بیوتی تنها یک محصول نیست، بلکه یک سبک ارائه خدمات زیبایی است و شما را وابسته به هیچ برندی نخواهد کرد. استفاده از اسنشال اویل ها و مواد کاملا طبیعی در کار بیوتی تراپی به شما دید و نگرش جدیدی در روش انجام کار خواهد داد و به شما کمک خواهد کرد که همان طور که به جسم کلاینت توجه می کنید به روح و قلب او نیز توجه کنید و این گونه مشتریان وفاداری بسازید که نخواهند شما را با هیچ فرد دیگری جایگزین کنند.

به هر قیمت

قیمت محصولاتی که شما در متد نچرال بیوتی استفاده می کنید کاملا در اختیار شماست و شما بر حسب مشتریتان تصمیم می گیرید از چه موادی استفاده کنید و این موضوع آزادی عمل بیشتری در ارائه خدمات متفاوت به شما خواهد داد.

برای آشنایی با این روش می توانید در ورکشاپ تخصصی پوست چرب به روش نچرال بیوتی شرکت کنید و از نزدیک تفاوت ها و تاثیر مواد را ببینید.

ورکشاپ تخصصی پوست چرب با متد نچرال بیوتی


بزودی …

مدرسین دوره


آیدا خسرویان

بیوتی تراپیست

دارای بورد تخصصی کازمتولوژی از آمریکا

مدرک تخصی زیبایی از فرانسه و ۲۴ سال سابقه کار و تدریس در زمینه بیوتی تراپی

فاطمه السادات حسینی

آروماتراپیست

بنیان گذار گروه تخصصی لاوندور و مدرس رسمی فنی حرفه ای در زمینه اسنشال اویل ها

این دوره شبیه هیچ کدام از دوره هایی

که تا اکنون شرکت کرده اید نیست

این  دوره ضمانت بازگشت وجه دارد

چون ما به آموزش خود اطمینان داریم

۷۵۰،۰۰۰ تومان تخفیف برای عزیزانی که

تا ۸ اسفند ثبت نام می کنند.

هزینه دوره ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان

جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر فرم را پر کنید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام ما از آخرین رویدادها، تخفیفات
و اطلاعات کاربردی و جذاب بهره مند شوید….