درخواست نمایندگی فروش

درخواست نمایندگی فروش

علاقه مندان به فروش محصولات لاوندور در صورت دارای بودن شرایط می توانند در قالب نمایندگی فروش با لاوندور همکاری نمایند. لطفا ابتدا شرایط همکاری را به دقت مطالعه نمایید و در انتها نسبت به تکمیل و ارسال فرم اقدام نمایید. فرم ها توسط کارشناسان ما به دقت بررسی شده و درصورت مناسب بودن شرایط جهت آغاز همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط نمایندگی فروش

الف) تعریف نمایندگی، فروشنده

نمایندگی فروش یا فروشنده به شخص یا واحد صنفی اطلاق می شود که میزان قابل توجهی از محصولات لاوندور را بصورت یکجا و نقدی و با درصدی تخفیف خریداری کرده و با همان نام و برند به مشتریان می فروشد. 

ب) شرایط و فرآیندها

– فروشنده، محصولات را بصورت نقدی و با تخفیف از شرکت خریداری کرده و درخواست خرید چکی یا امانی پذیرفته نمی شود.

– فروشنده می بایست محصولات را تحت برند اصلی به مشتریان بفروشد و تغییر لیبل و فروش محصولات تحت نام برند دیگر ممنوع است.

– فروشنده مسئول فروش مستقیم محصولات به مشتری بوده و پاسخگوی سوالات و مسائل بعد از فروش می باشد.

– کلیه فرآیندهای مرتبط با فروش و تحویل، مستقیما توسط فروشنده و از محل کسب فروشنده انجام می گیرد و شرکت خدماتی برای صدور فاکتور، بسته بندی، ارسال و … ندارد. 

ج) میزان و مبلغ خرید

– میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای فروشنده برای دوره آزمایشی (سه ماه اول) معادل ۱۵% نسبت به قیمت روز می باشد که درصورت رضایت شرکت از عملکرد فروشنده تا ۲۰% افزایش می یابد.

– حداقل میزان خرید فروشنده جهت تعلق گرفتن تخفیف فوق، معادل حدود ۲۰ محصول در ماه می باشد و برای اولین بار فروشنده می بایست معادل یکماه را یکجا خریداری کند.

د) ارزیابی عملکرد فروشنده

– عملکرد فروشنده بطور مستمر مورد ارزیابی قرار می گیرد و شرکت تلاش می نماید با آموزش فروشنده و راهنمایی به افزایش فروش نمایندگی کمک نماید.

– شرط ادامه همکاری و فروش تخفیف دار به نمایندگی آنست که میزان خرید نماینده برای سه ماه مستمر از حدنصاب های تعیین شده کمتر نباشد. 

همکاری با لاوندور