همکاری به عنوان بازاریاب

همکاری با لاوندور به عنوان بازاریاب

گروه لاوندور تحت شرایط و چارچوب مشخص با علاقه مندان به فعالیت در حوزه بازاریابی همکاری می نماید. لطفا ابتدا شرایط همکاری را به دقت مطالعه نمایید و در انتها نسبت به تکمیل و ارسال فرم اقدام نمایید. فرم ها توسط کارشناسان ما به دقت بررسی شده و درصورت مناسب بودن شرایط جهت آغاز همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط همکاری به عنوان بازاریاب

الف) تعریف بازاریاب

بازاریاب به عنوان پل ارتباطی شرکت با مشتری وظیفه معرفی برند و محصولات شرکت به مشتری را بر عهده داشته و به ازای هر سفارش فروش اخذ شده از مشتری، درصدی از همان سفارش را به عنوان پورسانت دریافت می نماید.

ب) وظایف و فرآیندها

– بازاریاب می بایست محصولات را تحت برند اصلی به مشتریان معرفی نماید و فروش محصولات بدون معرفی برند و یا تحت نام برند دیگر ممنوع می باشد.

– بازاریاب بطور مستقیم با مشتری در ارتباط بوده و مسئول اخذ و پیگیری سفارشات فروش از ابتدا تا تحویل نهایی به مشتری می باشد.

– قیمت فروش محصولات توسط بازاریاب، همان قیمت اعلامی از سوی شرکت بوده که بر روی سایت شرکت نیز وجود دارد و بازاریاب حق تغییر در قیمت محصولات را ندارد.

تبصره: درصورت تمایل، بازاریاب می تواند با اعلام قبلی به شرکت، درصدی از پورسانت خود را به عنوان تخفیف به مشتریان اختصاص دهد.

– هزینه هر سفارش توسط مشتری و مستقیم به حساب معرفی شده توسط شرکت صورت می گیرد بازاریاب حق دریافت مستقیم هیچ وجهی از مشتری را ندارد.

– بازاریاب مسئول گرفتن سفارشات و اطلاعات تماسی مشتریان شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، آدرس و کد پستی جهت ثبت در فاکتور می باشد.

– بازاریاب اطلاعات کامل هر سفارش را به واحد فروش شرکت اعلام می نماید و ثبت سفارشات در قالب فاکتور یا پیش فاکتور برعهده مسئول فروش شرکت می باشد.

– قبل از ارسال هر سفارش، شرکت فاکتور نهایی را در اختیار بازاریاب قرار می دهد و بازاریاب موظف به کنترل نهایی سفارش مطابق فاکتور می باشد.

– در صورت درخواست مشتری یا بازاریاب، شرکت می تواند قبل از پرداخت وجه، پیش فاکتور ارائه نماید.

ج) حق الزحمه (پورسانت) و نحوه پرداخت

– حق الزحمه بازاریاب در قالب پورسانت سفارشات فروش اخذ شده توسط بازاریاب و بصورت درصدی از مبلغ همان سفارش می باشد. بدیهی است به سفارشاتی که از سوی مشتری یا بازاریاب لغو یا مرجوع گردد پورسانتی تعلق نخواهد گرفت.

– مبلغ پورسانت بازاریاب برای ۱۰% مبلغ فاکتور، بدون احتساب هزینه حمل می باشد.

– پورسانت بازاریاب به ازای هر سفارش توسط شرکت محاسبه شده و ماهیانه به بازاریاب پرداخت می گردد.

د) ارزیابی عملکرد بازاریاب

عملکرد بازاریاب بطور مستمر تحت نظارت می باشد و درصورت عدم رضایت از عملکرد بازاریاب از جهت میزان فروش، نحوه پیگیری، انجام تعهدات ، رضایت مشتری و … ضمن اطلاع به بازاریاب، همکاری پس از پرداخت پورسانت های قبلی پایان خواهد یافت.

همکاری با لاوندور