تستر اسنشال اویل

تستر اسنشال اویل

وقتی اسنشال های لاوندور رو سفارش میدید به همراه هر اسنشال اویل یک پاکت مشکی رنگ کوچیک دریافت می کنید که تستر همون اسنشال اویل هست. مهم نیست قبلا از ما خرید کردید یا نه، ما هربار این تسترها رو برای شما ارسال می کنیم. می تونید اونها رو توی کیفتون نگه دارید و از رایحش لذت ببرید و یا به دوستانتون هدیه بدید.
روی تسترها نام محصول نوشته شده و زیر اون یک QR Code چاپ شده. گوشیتون رو بردارید و با استفاده از برنامه دوربین موبایل یا برنامه هایی مثل QR Scanner کد رو اسکن کنید و از طریق لینک به صفحه محصول برید تا اطلاعات کاملی از محصول و کاربردها و روش استفاده از اون رو در سایت لاوندور مشاهده کنید.
خیلی خوبه که قبل از باز کردن درب شیشه و استفاده از اسنشال اویل، اول تستر رو باز کنید. داخل هر تستر یک پد پنبه ای وجود داره که آغشته به همون اسنشال اویلی شده که خریداری کردید. بنابراین قبل از استفاده از محصول اصلی این فرصت رو دارید که اون رو بطور رایگان تست کنید.
اگر رایحه اسنشال اویل رو دوست نداشتید محصول اصلی رو داخل همون جعبه بذارید و از طریق پست به ما برگردونید و پولتون رو پس بگیرید. اصلا نگران نباشید ما از این کار ناراحت نمیشیم چون خودمون این فرصت رو برای شما فراهم کردیم. رضایت شما انقدر برامون مهمه که حتی هزینه ای که برای برگدوندن محصول به پست پرداخت کردید رو هم به شما پرداخت می کنیم.