نوشته شده در ۲ دیدگاه

اسنشال اویل ها و آلرژی

اسنشال اویل ها و آلرژی

آلرژی یک وضعیت شایع است و زمانی اتفاق می افتد که سیستم ایمنی بدن شما به عوامل خارجی مانند گرد و غبار..

آلرژی یک وضعیت شایع است و زمانی اتفاق می افتد که سیستم ایمنی بدن شما به عوامل خارجی مانند گرد و غبار، واکنش نشان می دهد. این اتفاق زمانی می افتد که بدن شما هیستامین تولید می کند؛ ماده ای که موجب التهاب و تحریک در قسمت های تنفسی شما می شود. آلرژی یک بیماری جدی نیست ولی علائم آن می تواند آزاردهنده باشد و حتی مشکلات بینایی ناشی از آن انجام برخی امور روزمره را برای شما مشکل می کند. اسنشال اویل ها (اسانس های طبیعی) به چند طریق می توانند به رفع آلرژی کمک کنند.

اولین مورد این است که آنها می توانند درد ناشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن را کاهش دهند. این دردها می توانند در نواحی بینی، مجاری تنفسی، بینی و سر بروز یابند.

دوم، اینکه می تواند در کاهش التهاب کمک کند که علت آن بیشتر پاسخ های شدید آلرژی است. علائم التهاب در آلرژی شامل درد، قرمزی و تورم نمایان می شود.

سوم، این که آنها می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کنند که بدن شما در برابر عوامل حساسیت زا کمتر آسیب پذیر باشد. آلرژی نوعی به هم ریختگی سیستم ایمنی می باشد که سبب پاسخ شدید سیستم ایمنی به عوامل بی اهمیت می گردد. با تقویت سیستم ایمنی و تنظیم کنترل پاسخ های ایمنی می توان به بهبود آلرژی کمک کرد.

چهارم، اسنشال اویل ها می توانند در بهبود برخی علائم آزار دهنده آلرژی مانند آبریزش بینی، عطسه و گرفتگی راه های هوایی بسیار موثر باشند. و با قطع این علائم به افراد بیمار کمک کنند.

پنجم، اسنشال اویل ها می توانند با تصفیه هوا ، سبب کاهش عوامل آلرژی زا  مانند ویروس ها و قارچ ها شوند.

بنابراین اسنشال اویل ها یک روش عالی برای از بین بردن علائم آلرژی هستند.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «اسنشال اویل ها و آلرژی»

    1. خوشحالیم مورد توجه تون قرار گرفته

دیدگاهتان را بنویسید